Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

ПрАТ Київський електровагоноремонтний завод ім. Січневого повстання 1918 року монополіст в Україні з капітального ремонту електропоїздів

ПрАТ Київський електровагоноремонтний завод ім. Січневого повстання 1918 року починає свою історію в 1868 році. У той час це були головні майстерні, які ремонтували вагони і паровози Києво-Балтської залізниці (Південно-Західної залізниці).
Тендери в Києві
На сьогоднішній день завод - єдине підприємство в Україні, яке виконує капітальний ремонт електропоїздів. Діяльність підприємства спрямована на підтримку в належному стані залізничного рухомого складу, а також на забезпечення ритмічності та ефективності транспортних перевезень. Так само завод виготовляє запчастини до залізничної техніки. У минулому році підприємство збільшило чистий дохід на 2,82 млн. грн у порівнянні з попереднім 2010 роком. Він склав 203 320 000 грн.

Необхідність придбання різної продукції стає причиною проведення тендерів на закупівлю металів, транспорту, запчастин, нафтопродуктів. Мінеральну вату на суму майже 1,73 млн. грн поставить компанія ТОВ Альфа Транс Груп, яка перемогла в тендері, що відбувся в другій половині липня. З цією ж компанією був підписаний контракт за результатами будівельного тендера в Києві, в якому від участників не вимагалося надавати банківську гарантію.

Гарячекатані профілі на суму понад мільйон грн поставить київська компанія ТОВ Укрстальхолдінг. Вона стала переможцем у тендері на поставку металів, що відбувся на початку липня. Можна відзначити ще один великий контракт, підписаний з компанією ТОВ ПК Транстрейд Україна на поставку вагонних осей. Сума контракту, підписаного з цією компанією, склала майже 2,93 млн. грн.

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14274

67916

1661536

Розсилка тендерів