Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

«Донбасенерго» планує модернізувати турбіну на 7-му енергоблоці Слов'янської ТЕС

ПАТ «Донбасенерго» володіє Слов'янською теплоелектростанцією, потужність якої після перемаркування знизилася майже в 3 рази до 880 МВт. Причиною послужив знос устаткування.
тендер на строительство
Друга черга Слов'янської ТЕС, що складається з 2х блоків, на сьогоднішній день залишилася лише з сьомим енергоблоком, потужність якого знизилася до 720 МВт. Цей блок експлуатується вже понад 40 років.
 
Прийшов час модернізації обладнання. З цією метою ПАТ «Донбасенерго» 13.12.2012 р. залучило кредит у «Ощадбанку» у розмірі 460 млн. грн. На реконструкцію електрофільтру 7-А енергоблоку № 7 буде витрачено 274 млн. грн. з цієї кредитної лінії.
 
Зараз на черзі стоїть питання про модернізацію самої турбіни К-800-240-2. Для пошуку виконавця 7 грудня 2012 було опубліковано оголошення про проведення відкритих торгів.
Виконавець повинен буде провести модернізацію обладнання турбіни К-800-240-2 в рамках реконструкції сьомого блоку Слов'янської ТЕС. Для цього необхідно буде здійснити:
- Модернізацію ЦВД, ЦСТ, ЦНТ-1, 2, 3 і системи регулювання з установкою турбінного контролера;
- Заміну напівмуфт роторів зниженого тиску РВД-1, 2, 3;
- Установку блоків клапанів високого тиску і коробки клапанів автоматичного затвора ЦСТ, а також централізованого пристрої гідропідйому роторів.
 
Особливі умови: банківська гарантія контракту не потрібна, зате необхідне забезпечення виконання умов договору у вигляді попереднього укладення договору неустойки пропорційно 1% від суми пропонованої кошторису.
 
Конкурсанти повинні були подати документи для участі в тендері в термін до 10 ранку 9 січня 2013 Тендерна документація була розкрита в 11 ранку.

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14274

67916

1661536

Розсилка тендерів