Дати пораду
Вітаємо, Гість. Ви можете або
Мова:
 • Публічні закупівлі

  Закупівлі в Прозоро за державні кошти в різних секторах бізнесу. Інформація представлена у вигляді каталогу тендерів в зручній для пошуку формі.

  Відкрити каталог

 • Комерційні тендери

  Комерційні тендери, закупівлі, запити котирувань, аукціони на електронних майданчиках. Додати тендер, додати закупівлю, запит пропозицій.

  Відкрити каталог

 • Пошук тендерів

  Показати

Вуглегірську ТЕС оснастять додатковими залізничними лініями

У Донецькій області знову відбудеться великий державний тендер з предметом закупівлі такої специфіки, як лісоматеріали грубо роздроблені і просочені шпали дерев'яні для трамвайних або залізничних шляхів.
Закупівля і тендери в Україну Купівля залізничних та інших шпал найбільше цікавить Вуглегірську ТЕС у місті Світлодарськ. Кількість продукції закупівлі такого типу, як шпали дерев'яні: "дерев'яні обрізні шпали типу А2" - чотириста п'ятдесят одиниць. Відкриті торги подібного плану замовник з Донецького регіону проводить з певною регулярністю, підтвердженням чому є архівні публікації інтернет порталу TenderGid.ua.

Сьогодні сайт за допомогою анонсу майбутнього державного тендеру повідомляє, що ПАТ Центренерго в особі Вуглегірської ТЕС буде чекати продукцію, яка закуповується за своєю безпосередньою адресою: Донецька область, місто Світлодарськ, Вуглегірська ТЕС. Постачальник, якому дістанеться державний тендер настільки знатного замовника, зобов'язується виконувати поставки дерев'яних шпал в десятиденний строк з моменту отримання заявки замовника у письмовій формі.

У відділі підготовки і проведення закупівель на четвертому поверсі ІПК Вуглегірської ТЕС, можна ознайомитися з деталями тендеру з документації конкурсних торгів. З тендерної документації виливається, що тендерне забезпечення в даному випадку замовником не буде затребуване і, швидше за все, приверне увагу ще більшої кількості потенційних постачальників продукції закупівлі. Вісник державних закупівель зможе дізнатися про результати державного тендеру в кабінеті директора, де і проведе свою роботу тендерний комітет.

Актуальних закупівель:

Підприємств закупників:

Всього тендерів:

14274

67916

1661536

Розсилка тендерів